Jak zvolit správnou hudbu?

Chystáte obrovskou narozeninovou oslavu, ale stále jste se nerozhodli, jak tuto speciální akci ozvučíte? Přinášíme vám tipy na ty nejlepší způsoby a jejich vzájemné porovnání. S naším rádcem si vyberete jistě dobře!

Prvním, a tím nejlevnějším, způsobem, jak zajistit hudbu na vaši akci, je pustit si z reproduktorů. Jedná se o velmi levnou a spolehlivou metodu. K ozvučení nepotřebujete nic jiného, kromě reproduktorových beden, zdroje hudby a samotných písniček. Zkrátka, tuto variantu si může dovolit každý. Problém může nastat jen v momentě, kdy sháníte správné bedny a písničky.

DJ a jeho pult

Správnou reproduktorovou soustavu vybrat, může být těžké. Velikost beden volte především dle velikosti místnosti. Pokud by nebyly dostatečně kvalitní, hudba by nepříjemně šuměla a nezněla dobře. Správnou soustavu si můžete buď koupit, nebo půjčit ve specializovaných prodejnách. Pokud jde o písničky, můžete je obstarat několik způsoby. Prvním způsobem je stáhnout písničky a pouštět je ze záznamů. Například stáhnout písničku z youtube https://stahujvidea.cz/youtube-video-downloader není nic složitého a zvládne to každý. Písničky můžete taktéž pouštět klasicky z CD disku.

taneční parket

Dalším způsobem je najmout si kapelu. Tato varianta je velmi kvalitní a máte vše bez starostí – kapela má vlastní reproduktorovou soustavu, kterou nastaví tak, aby hudba, která se z reproduktorů bude linout, byla stoprocentně kvalitní. Nicméně nevýhodou je cena. Oproti předešlé variantě je kapela i několikanásobně dražší.

Posledním způsobem je najmout si profesionálního DJ. Tato varianta je velmi příjemným kompromisem mezi předešlými dvěma. Cena je přívětivá a zároveň se nemusíte o nic starat. Výhodou je i fakt, že DJ vám zahraje kteroukoliv písničku na přání. Zkrátka, vše bude kvalitní a přitom bez starostí. DJ se hodí především na svatební party, nebo již zmíněnou narozeninovou oslavu.

4.5/5 - (2 votes)